M3U8 | FÓRUM

Úplná verze: Nova International - přestávka ve vysílání
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Podíval by se mi někdo zpětně na přestávku z dnešní noci na Nova International? Nikdo mi nemusí nic dávat, jenom mě zajímá, zda si už nezměnili logo ve spirále. Díky
Skupina Nova nezměnila u svých stanic staniční loga ani předěly. Nevím, kde jsi vzal tuto informaci
(12-07-2022, 10:28 AM)AVerMe Napsal(a):

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

Skupina Nova nezměnila u svých stanic staniční loga ani předěly. Nevím, kde jsi vzal tuto informaci

To jsi asi neviděl přestávku ve vysílání na Nova International. Tam mají (doufám, že měli) od roku 2015, kdy začala ta současná grafika s otáčející se spirálou. Na Youtube jsou nějaké záznamy a ani se to již dlouho neshoduje s logem v rohu obrazovky.
@Alesfiala skupina Nova používá u Nova International dvě grafické verze již pár měsíců. Jednu se živým vysíláním pořadu Snídaně a TN (kde se objevuje ve spirále staniční logo Novy) a druhou u ostatních pořadů. Před Vánoci se jako každý rok se bude vysílat Vánoční grafika. Výhledově se připravuje nová grafika u stanic Nova, Nova International a Nova Gold. O termínu, kdy bude stejná grafická verze jako u Nova Fun, Nova Action a Nova Lady není známo. Mimochodem v září tohoto roku má nový grafický obal i loga skupina Markíza Group.