M3U8 | FÓRUM

Úplná verze: EPG z WebGrapPlus
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Ahojte, poradí mi niekto ako do m3u súboru nastavím webgrapplus epg tak, aby mi v kodi fungovalo? Skúšal som to takto:
#EXTINF:-1 tvg-id="STV1" tvg-country="SK" tvg-language="Slovak" tvg-logo="https://i.imgur.com/T7EWAe7.png" group-title="Slovenské",Jednotka HD 

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

:port/jednotka/index.m3u8
Do PVR IPTV Simple klienta som dal súbor s EPG, ale nenačítalo mi to Sad
Na to, aby jsi měl EPG z webgrapplusu,g na to potřebuješ vlastni server, kam se ti má nagrabovat EPG z příslušných stanic. Za tvg-id se dává číslo a název stanice, kde se potom nageneruje EPG. Bez toho ti EPG nepojede.
Ale nepotřebuje server. Může si to grabnout na pár dní dopředu a grabber mu to uloží na disk. Graboval jsem si 4 roky a pochybuju, že to teď nejde.

A navíc nechápu, proč si grabuje, když má addony. Napadá mě jen to, že vůbec neví co je Kodi

A uprav si název tématu ty jelito....

WEBGRA(B)
(01-08-2023, 10:15 AM)Jarda1981 Napsal(a):

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

Ale nepotřebuje server. Může si to grabnout na pár dní dopředu a grabber mu to uloží na disk. Graboval jsem si 4 roky a pochybuju, že to teď nejde.

A navíc nechápu, proč si grabuje, když má addony. Napadá mě jen to, že vůbec neví co je Kodi

A uprav si název tématu ty jelito....

WEBGRA(B)
Viem