M3U8 | FÓRUM

Úplná verze: Playlist Finder
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Zdarec. nema někdo na poslání nejnovější Playlist finder ? díky

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

(01-22-2023, 08:24 PM)pastrom Napsal(a):

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]


A čo takto heslo?
heslo: pf

Anebo zde na fóru bez hesla

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

Je tady nějaká dobra duše která by mě nasměrovala jak s tím programem pracovat ? Nějak k tomu nemůžu nic na Googlu najít a jak tady tak čtu je tu hodně chytrých hlav Big Grin
Samozřejmě PM.
To ještě někdo používá?
Vždyť tím skenem odesíláš autorovi programu funkční streamy, kterým se živí na svém webu. Tohle jsem vzpomínal někdy už před 7 lety, ale vidím, že se najdou stále boti, kteří dělají služby jiným Big Grin
(02-24-2023, 03:58 AM)Jarda1981 Napsal(a):

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

To ještě někdo používá?
Vždyť tím skenem odesíláš autorovi programu funkční streamy, kterým se živí na svém webu. Tohle jsem vzpomínal někdy už před 7 lety, ale vidím, že se najdou stále boti, kteří dělají služby jiným Big Grin

Staci odstranit subor odosielania a nic sa nedeje.
TU NA FORU TO JE BEZ ODOSIELACIEHO SUBORU
Tak tohle je vtip roku Big Grin
Jakub Fojtík to nemyslíš vážně, že ne?! Pokud ano, tak jsi že sebe udělal "švestku" megastoletí.
Aby som to uviedol na spravnu mieru :-) Kedysi som sa podrobne pozrel na playlistfinder programom Wireshark na odchytavanie url.
Playlist finder ma v sebe zakomponovanych niekolko ruskych serverov, ktore nie je mozne odstranit, keby sa podrobne pozriete na instalacne slozky playlistfindera zistite ze su zasifrovane. Ano playlistfinder odosiela vysledky na urcite servery. Neodporucam pouzivat tak ako sa tu zmienuju dalsi uzivatelia co s tym maju skusenosti. Testoval som kedysi verziu playlistfinder_1_18, Neviem ako to je ted ale predpokladam ze rovnako.
Stran: 1 2