M3U8 | FÓRUM

Úplná verze: Boomerang
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Zdravím, nie som tu moc znalý, hlavne v skenovaní, hľadaní... Chcem sa opýtať, nemá niekto link na Boomerang? Alebo popr. sa odraziť od niečoho? Popripade PM, dakujem
Boomerang už neexistuje.Stanica sa premenovala na Cartoonito....a keby ti dám link,tak to znamená,že ti vlastne dávam celý playlist...lebo vačšinou od jedného linku sa vieš dostať k dalším 100 programom,ktoré tam idú... čiže neuraz sa,ale toto tu nieje charita...kto ti dá v dnešnej dobe čo zadarmo?keby si aspon napísal,že chceš vymeniť...tak ok...ešte by som to chápal
Boomerang=Cartoonito
(03-25-2023, 09:53 AM)tomas22444 Napsal(a):

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

Boomerang už neexistuje.Stanica sa premenovala na Cartoonito....a keby ti dám link,tak to znamená,že ti vlastne dávam celý playlist...lebo vačšinou od jedného linku sa vieš dostať k dalším 100 programom,ktoré tam idú... čiže neuraz sa,ale toto tu nieje charita...kto ti dá v dnešnej dobe čo zadarmo?keby si aspon napísal,že chceš vymeniť...tak ok...ešte by som to chápal

ja sa výmene nebránim a preto som napísal, že aspoň sa odraziť od niečoho, ale veď nikoho nenútim do toho

(03-25-2023, 09:55 AM)Tanečnik Napsal(a):

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

Boomerang=Cartoonito

áno, moja chyba
To je tu jedna IP na VK od služby sweet.tv