M3U8 | FÓRUM

Úplná verze: CZSK programy ze zahranici
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
dobry den, 

ziju v zahranici a nemam moznost, si koupit o2tv. je nejaka moznost, sehnat tyto programy pres iptv sluzby? jsem na pul cech a rad bych sledoval czsk programy Wink 

dekuji predem za radu
Cav, nepises kde konkretne zijes v zahranici, pokial v EU nie je problem sledovat tv sluzbu od roznych operatorov ako Telly, O2, T mobile. Predpokladam ze niekoho v CZ poznas co by ti zakupil pristup na nejaku sluzbu napriklad na rok ked mu posles platbu a mozes sledovat.
jsem v EU, ale hledam operatoru ktery ma o2 i canal+ sporty v jednom baliku Wink to se asi legalne nenajde, nebo?
Jdeš na to dobře Smile

Taky žijeme v EU a funguje to
Jinak tady ses zaregistroval blbě, protože zde frčí pouze stanice, Nova, Prima, Doma, Dajto a sem tam Markíza Big Grin
haha, nemyslim to zle. pouzival jsem 3 roky sluzbu (ktera teda nebyla zadna oficilani). no a ted po nejaky dobe opet hledam neco takovyho.
... pozdě ...
zebraci
Bydlím v ČR a není problém přijímat SK programy. Stačí zavolat na Skylink nebo Telly a sleduješ. Vše ofiko. Dokonce ti poradí na infolince co a jak. A nemusíš tady žebrat o programy které ti půjdou jen na chvíli.
(kurv.. co to je za dobu)
A navíc má skylink takovou díru ve fastscanu, že jde sledovat v ČR i na Slovensku všechny programy. Ale je to opruz dostat do přijímače.
Já vlastním 2 cryptoboxy a tam se to dělá blbě, ale funguje. Záleží na přijímači
(05-25-2023, 08:11 PM)Jarda1981 Napsal(a):

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

A navíc má skylink takovou díru ve fastscanu, že jde sledovat v ČR i na Slovensku všechny programy. Ale je to opruz dostat do přijímače.
Já vlastním 2 cryptoboxy a tam se to dělá blbě, ale funguje. Záleží na přijímači

hmm, takže kvôli tomuto mi išla prima a nova pár dní potom čo som si aktivoval novy nagra set top box ?
Stran: 1 2