M3U8 | FÓRUM

Úplná verze: kúpa boxu,nejde obraz z m3u
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Zdravím všetkých.Viem že otravovať stým tu nieje vhodné no fakt neviem kam sa stým obrátiť keďže podpora pre tento môj problém je nulová,minimalne ju neviem nikde na nete nájsť.Kúpil som si octagon sx8,pretože som chcel na starej telke v dielni niečo pozerať,áno,je to odpad a som si toho vedomí že sa nemám čomu čudovať že stým mám nejaký problém no aj tak mi to príde dosť divné.Z usb som nahral m3u zoznam kanálov do boxu a pustil som jeden z kanálov.Na niektorých ide iba zvuk,druhé nejdú vôbec a hudobné idú väčšinou 100% aj obraz a aj zvuk.Nechápem tomu že kde by mohol byť problém.Okrem toho mi nejdú prehrávať ani rádia vo formáte .mp3 alebo aac .Skúšal som zadávať aj rôzne commandy alebo usmernovacie tagy do m3u playlistu a vôbec nepomohlo.Nerozumiem v čom môže byť problém,keď som sa pozrel na informácie o kodeku vo VLC, tak každý kanál ho mal rovnaký, aj ten kde ide iba zvuk,zvuk a obraz,a aj ten ktorý nejde vôbec.Na androide a windowse mi idú všetky úplne v pohode a to aj vo viacerých playeroch. Za nejakú radu,poprípade zdieľanie podobnej skúsenosti by som bol veľmi vďačný,poprípade či to niekomu niekedy spravilo aj na cryptoboxe a ako to riešil.Firmware mám najnovší avšak systémová podpora pre produkt aj tak už nieje,takže je z roku 2019.Ide mi aj jeden fta americký kanál kde vysielajú iba filmy bez reklám a brandingu,ale keď skúsim druhý taký podobný,tak ten už nejde.
Ten box sa napadne podoba Cryptobox-om vo verzii mini.
Mam doma este 600-ku na experimentovanie ale budem hovorit len v teorii.
Je to v podstate sat.prijimac s IPTV funkciami. To, ze ti linky idu v PC alebo na androide neznamena, ze pôjdu aj na Octagone.
Podla mojich skusenosti, tu nevymyslis nic. Ten prehravac v Octagone urcite je len osekana verzia dajme tomu VLC.
Nieco ti proste pojde a nieco nie.
Prehravacu urcite chybaju nejake kodeky, ci uz audio alebo video a ten updatovat nejde.
S tym sa musis zmierit alebo najst iny link, co prehravac spusti.
Linky z astry alebo UDP-cka mi isli v pohode aj tvheadend linky.
Radsej si mal zainvestovat do andoid boxu aj starsieho, predsa len su tam vacsie moznosti.
(03-08-2024, 09:53 AM)Tanečnik Napsal(a):

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

Ten box sa napadne podoba Cryptobox-om vo verzii mini.
Mam doma este 600-ku na experimentovanie ale budem hovorit len v teorii.
Je to v podstate sat.prijimac s IPTV funkciami. To, ze ti linky idu v PC alebo na androide neznamena, ze pôjdu aj na Octagone.
Podla mojich skusenosti, tu nevymyslis nic. Ten prehravac v Octagone urcite je len osekana verzia dajme tomu VLC.
Nieco ti proste pojde a nieco nie.
Prehravacu urcite chybaju nejake kodeky, ci uz audio alebo video a ten updatovat nejde.
S tym sa musis zmierit alebo najst iny link, co prehravac spusti.
Linky z astry alebo UDP-cka mi isli v pohode aj tvheadend linky.
Radsej si mal zainvestovat do andoid boxu aj starsieho, predsa len su tam vacsie moznosti.
Asi vrátim tento a zoberiem android. Chcel som skôr takéto niečo pretože mi bolo jasné že sa zapne rýchlejšie ako lacný Android (ako som neskôr zistil tak ani moc nie) A tiež som chcel aj satelitný vstup v prípade že dostanem chuť aktivovať ccam o ktorom som na nejakej stránke čítal že ho podporuje Big Grin ,no nič.Ja a hľadať linky tak to nejde dokopy, neviem ani teóriu takže som vždy rád že niečo niekde nájdem public.Ktorý box by si odporúčal na skylink live tv alebo kodi?
(03-08-2024, 09:53 AM)Tanečnik Napsal(a):

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

Ten box sa napadne podoba Cryptobox-om vo verzii mini.
Mam doma este 600-ku na experimentovanie ale budem hovorit len v teorii.
Je to v podstate sat.prijimac s IPTV funkciami. To, ze ti linky idu v PC alebo na androide neznamena, ze pôjdu aj na Octagone.
Podla mojich skusenosti, tu nevymyslis nic. Ten prehravac v Octagone urcite je len osekana verzia dajme tomu VLC.
Nieco ti proste pojde a nieco nie.
Prehravacu urcite chybaju nejake kodeky, ci uz audio alebo video a ten updatovat nejde.
S tym sa musis zmierit alebo najst iny link, co prehravac spusti.
Linky z astry alebo UDP-cka mi isli v pohode aj tvheadend linky.
Radsej si mal zainvestovat do andoid boxu aj starsieho, predsa len su tam vacsie moznosti.
Ale nerozumiem tomu stále. Najviac basic vec a to mp3 formát to nedokáže rozdekódovať? Príde mi to odveci
Bacha, Skylink live zaviedol nový spôsob ochrany, pod Kodi bol na celkom super doplnok, lenže ani ten už nefunguje. A ohľadom playlistov, sám ich púšťam v Octagone SX88, cez ten vstavaný IPTV prehrávač a ide to super, prepínanie rýchlejšie ako satelitné stanice. Len chýba EPG. Na Cryptobox sa vykašli, narvat tam nejaký playlist tam je zdĺhavé a nepraktické a aj tak ti z toho polovicu neprehrá.
Přesně tak, skylink live si pustíte už jen na certifikovaných boxech. Mi už doma nejede na 3 boxech.

Jestli ale funguje formou doplňku v Kodi netuším. Nikdy jsem skylink addon nepoužíval
(03-09-2024, 03:33 AM)slavo36 Napsal(a):

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

Bacha, Skylink live zaviedol nový spôsob ochrany, pod Kodi bol na celkom super doplnok, lenže ani ten už nefunguje. A ohľadom playlistov, sám ich púšťam v Octagone SX88, cez ten vstavaný IPTV prehrávač a ide to super, prepínanie rýchlejšie ako satelitné stanice. Len chýba EPG. Na Cryptobox sa vykašli, narvat tam nejaký playlist tam je zdĺhavé a nepraktické a aj tak ti z toho polovicu neprehrá.
na kodi mi je jasné že nefunguje skylink,skôr som sa pýtal či nepozna niečo čo má drm na skylink.To je sranda celkom že na sx88 ide v pohode.Fakt neviem kde môže byť chyba,už som im aj písal že ho chcem reklamovať no neviem či mi to uznajú len kvôli tomuto aj keď som našiel viacej vád z výroby.schválne som chcel ten octagon kvôli väčšej stabilite a rychlosti ako lacný android box a nejde to vôbec.Fakt používaš klasický playlist bez žiadnych špeciálnych commandov vnom navyše napísanych?Mne tam ani youtube nejde a píše na každom videu že použivatel zakázal zobrazenie pre moju krajinu.Môžem dokola rozmýšlať o kodekoch ale aj tak sa vždy zastavím pri tom že prečo mi to neprehralo klasické mp3 vysielanie rádia

(03-09-2024, 11:05 PM)Jarda1981 Napsal(a):

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

Přesně tak, skylink live si pustíte už jen na certifikovaných boxech. Mi už doma nejede na 3 boxech.

Jestli ale funguje formou doplňku v Kodi netuším. Nikdy jsem skylink addon nepoužíval
To sú kurvy

(03-08-2024, 09:53 AM)Tanečnik Napsal(a):

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

Ten box sa napadne podoba Cryptobox-om vo verzii mini.
Mam doma este 600-ku na experimentovanie ale budem hovorit len v teorii.
Je to v podstate sat.prijimac s IPTV funkciami. To, ze ti linky idu v PC alebo na androide neznamena, ze pôjdu aj na Octagone.
Podla mojich skusenosti, tu nevymyslis nic. Ten prehravac v Octagone urcite je len osekana verzia dajme tomu VLC.
Nieco ti proste pojde a nieco nie.
Prehravacu urcite chybaju nejake kodeky, ci uz audio alebo video a ten updatovat nejde.
S tym sa musis zmierit alebo najst iny link, co prehravac spusti.
Linky z astry alebo UDP-cka mi isli v pohode aj tvheadend linky.
Radsej si mal zainvestovat do andoid boxu aj starsieho, predsa len su tam vacsie moznosti.
Máš alebo niekto,skúsenosti z X96Q ? Stačí mi kodi a skylink a keby skylink nešiel ani z verzie pre mobily tak iba kodi.
Teď jsem zkoušel nainstalovat doplněk skylink do Kodi v televizoru TCL. Vše funkční, archiv, knihovna i IPTV.

X96Q je starý box a s čipem Allwinner má podporu všech cz/sk operátorů, teda pokud se nic nezměnilo. Pokud to máš pouze na iptv tak to bude stačit, ale jestli na tom budeš chtít přehrávat videa s vysokou kvalitou apod... kup něco lepšího.

Totální monstra vyrábí třeba Beelink. Mám od nich oba GT Kingy a to jsou rakety boxy.
Na těch 2 jediných mi jede třeba i ten skylink
(03-10-2024, 09:03 PM)Jarda1981 Napsal(a):

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

Teď jsem zkoušel nainstalovat doplněk skylink do Kodi v televizoru TCL. Vše funkční, archiv, knihovna i IPTV.

X96Q je starý box a s čipem Allwinner má podporu všech cz/sk operátorů, teda pokud se nic nezměnilo. Pokud to máš pouze na iptv tak to bude stačit, ale jestli na tom budeš chtít přehrávat videa s vysokou kvalitou apod... kup něco lepšího.

Totální monstra vyrábí třeba Beelink. Mám od nich oba GT Kingy a to jsou rakety boxy.
Na těch 2 jediných mi jede třeba i ten skylink
Z akého repozitára si to inštaloval? Keď som to naposledy skúšal na pc , tak to neišlo.
Ked uz androidbox tak nie s
Allwinner ale radsej s Amlogic Na bezne pouzivanie ti staci jednoduchy. S tych drahsich napr. Nokia 8010.
Nokia ma moznost po zakupeni USB tuneru , sledovat satelitnú alebo pozemnú televíziu.
Stran: 1 2