M3U8 | FÓRUM

Úplná verze: HBO česky
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
tu je link na jednu maďarskú stránku kde je HBO 1česky

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]


[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

stream je z linku Orange 213.151,ktory koluje internetom už asi 2 roky
(01-27-2022, 05:51 AM)logman Napsal(a):

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

stream je z linku Orange 213.151,ktory koluje internetom už asi 2 roky

a co si teraz tym dokazal, ze si zasa spomenul o akeho providera ide, a o aky subor sa jedna? Preco sa tak strasne potrebujete ukazovat, aky ste majstri sveta? Nemate ine v tych vasich posratych zivotoch?
Mirostreams
načo potom chodíš na taketo stránky a fóra?čiže len preto aby si všetko ničil a odpalil?to máš velmi smutny život a zálubu...čo je natom zle dopriať inym sledovat telku zadarmo?s tym mirostream. si riešte svoje problemy a konflikty inak
Preto chcem komplet playlist aby som ho komplet zverejnil ale myslim že už nebudem musieť Big Grin
(01-27-2022, 08:05 AM)Mirostreams Napsal(a):

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

Preto chcem komplet playlist aby som ho komplet zverejnil ale myslim že už nebudem musieť Big Grin
Mirostreams
Musel si mat tragicke detstvo a myslim, ba som presvedceny, ze si sa z toho nestastia nedostal a ani uz nikdy nedostanes. Je naozaj smutne pozorovat ta, ako to dopadá, ked je jedno dieta zneuzivane vlastnymi rodicmi. Si ocividne velmi opusteny, a to nemusim byt ziaden pojebany Freud, aby som analyzoval, ako asi musis trpiet, ked jedina tvoja zabava a naplnenie, je bluznenie na sieti a prezentovanie svojej poruchy na Streamteste. Uz sa na teba nehnevam...je mi ta uz luto. Si naozaj uboziatko!
Psát tady veřejně, že na netu roznášíš linky je ODVAHA. To jsou hned 2 porušení zákona a na to navazují další, ale třeba porušení autorských práv a zákon rozhlasového a televizního vysílání ti bude stačit. Držím ti palce MIRO... Asi máš peněz dost
(01-27-2022, 11:45 AM)Mirostreams Napsal(a):

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

Nie nie ja som tu na to aby som si kompenzoval mindráky zo svojho posratého zivota. 

My to vieme...a lutujeme ta.
och...dalsi retard na scéne. Vy sa niekde kotíte?