M3U8 | FÓRUM

Úplná verze: prima.tv nova.tv czech
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
prima.tv nova.tv cz ma dakto
Jak se jmenoval člověk na "starém" webu, který stejně spamoval a sháněl pořád dokola tyto stanice?
(11-04-2021, 04:57 AM)mtvtelevizion Napsal(a):

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

prima.tv nova.tv cz ma dakto

Mame u nas smetiara...cigan ako repa. Ale proti tebe je to vychovany elegán! Tipujem ta na fest cisty pervitín
(11-04-2021, 08:35 AM)Jarda1981 Napsal(a):

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

Jak se jmenoval člověk na "starém" webu, který stejně spamoval a sháněl pořád dokola tyto stanice?

Myslím že to byl TiborTV alias Verča. Ta byla nejvíc aktivní. Ale bylo jich spousta. Big Grin
Jak se jmenoval člověk na "starém" webu, který stejně spamoval a sháněl pořád dokola tyto stanice?


Myslím že to byl TiborTV alias Verča. Ta byla nejvíc aktivní. Ale bylo jich spousta.

Tejto veci sa nebudem vyjadrovať ale ked dakto da 2 sekundové m3u8 ine súbory toto nekomentujete ale moje komentujete a hlavne ma zhadzujete oco ste vy lepšie ja len prosím kto ma záujem nech mi pošle funkčne primu.tv novu.tv nikoho nenútim ten kto mi pošle vopred mu veľmi pekne ďakujem.
som rada že aspoň vymi viete solídne odpovedať vidno zeste slušný a spravodlivý
MTV... Nevím jestli budeš v odpovědi zase kluk nebo holka, ale.... Mám linky funkční od roku 2016. Od té doby jsem se podělil nebo jinak řečeno je vyměnil s 2 lidmi za jiného providera. Resp. s každým o jiného operátora = 3 různí. Víš co je zajímavé??? Dodnes běží všechny 3 adresy, které obsahují komplet TV nabídku. Vysvětlení je velice jednoduché, ani jeden z nás to nikomu dál nedal. Takže koukáme vesele každý den na co chceme.

Ty jsi jedinec, který co dostane do PM se snaží vyměnit okamžitě za jiné linky. Je nás tady víc, kteří jsme se tě takhle snažili dostat. Moje poslední linky jsi vylepil/a na jiná fóra...

Sice to byly reskeny slabě zabezpečených providerů, ale jako past na lidi jako ty celkem užitečné.
výmena kto mi pošle fumkcnu primu.tv cz nova.tv, dajto, doma, poslemu 5 m3u8
Asi jsem to napsal nesrozumitelně, no nevadí.

Mimochodem MTV, do PM mi prosím už nepiš, děkuji.... Když si znova přečteš co jsem napsal, tak pochopíš proč.