M3U8 | FÓRUM

Úplná verze: JOJ24.Tv
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]


uživajte si naplno ach ach
joj je najlepšia
Jo a na to jsi přišel/ přišla jak?
Protože mu konečně jede něco déle jak 24h, tak má Vánoce
och som stastna
Nevím proč si tě tady admin drží. Jestli je to tím, že čím více másla tu na fóru je a zvyšuje to návštěvnost nebo.....

Vlastně další důvod mě ani nenapadá.
I když možná proto, že by mu dalo moc práce to všechno nablité po tobě uklízet.

Chodím tady už jen když dostanu info, že se někdo projevil jako osel a možná se pobavím.
Jarda1981 dajak pocenujes admina staraj sa oseba ane o druhych tato stranka neje pre teba ale pre všetkych tak sa spametaj vsak aj tysi daj ane satu dovazas namna to je už stare si trapny cosi napisal ja narozdiel som rada že taka stranka existuje a že admin je vtakom dobry ked nechces byt tu tak naco furt komentujes tisa si nudis
(11-06-2022, 10:23 AM)mtvtelevizion Napsal(a):

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

Jarda1981 dajak pocenujes  admina staraj sa oseba ane o druhych tato stranka neje pre teba ale pre všetkych tak sa spametaj  vsak aj tysi daj ane satu dovazas namna to je už stare si trapny cosi napisal ja narozdiel som rada že taka stranka existuje a že admin je vtakom dobry ked nechces byt tu tak naco furt komentujes tisa si nudis

Vidiet gramatiku a slovosled tohto mtvgénia je naozaj pozitok. Takto si mozem v podvedomi hovorit, ze aspon nie som najjebnutejsi...vzdy je tu este mtvtelevison...IPTV transka Smile))))
soros86 PTV transka Smile)))) transka nesom som žena tosi ti transka z velkym perom
tvl. to je umění to číst po MTV. Těch nasekanejch chyb, že to vypadá jako když MTV vychodila úspěšně 7 třídu v 28letech...
Stran: 1 2