Playlist finder 1.20 přestal fungovat

2 Odpovědi, 2878 Zobrazeno

Ahoj,

nedávno jsem si stáhl playlist finder 1.20 a fungoval a najednou z ničeho nic při načítání jakéhokoliv playlistu spadne bez jakékoliv chybové hlášky. Navíc nemůžu najít uživatele na VK ,,playlist finder," který měl novou verzi na svém profilu ke stažení a měl docela dost příspěvků.
Ostatním funguje PF?
Dík

Edit: uživatele playlist findera na VK jsem už našel, dokonce má na zdi od 2 uživatelů dotaz se stejným problémem, ale bez odpovědi.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 01-26-2023, 07:28 AM uživatelem vladauf.)
(01-26-2023, 07:05 AM)vladauf Napsal(a): Ahoj,

nedávno jsem si stáhl playlist finder 1.20 a fungoval a najednou z ničeho nic při načítání jakéhokoliv playlistu spadne bez jakékoliv chybové hlášky. Navíc nemůžu najít uživatele na VK ,,playlist finder," který měl novou verzi na svém profilu ke stažení a měl docela dost příspěvků.
Ostatním funguje PF?
Dík

Edit: uživatele playlist findera na VK jsem už našel, dokonce má na zdi od 2 uživatelů dotaz se stejným problémem, ale bez odpovědi.
Ahoj teraz skúšam a všetko ok widle mam 10 pro 64bit 22H2
(01-26-2023, 11:01 PM)hellraiser8 Napsal(a):
(01-26-2023, 07:05 AM)vladauf Napsal(a): Ahoj,

nedávno jsem si stáhl playlist finder 1.20 a fungoval a najednou z ničeho nic při načítání jakéhokoliv playlistu spadne bez jakékoliv chybové hlášky. Navíc nemůžu najít uživatele na VK ,,playlist finder," který měl novou verzi na svém profilu ke stažení a měl docela dost příspěvků.
Ostatním funguje PF?
Dík

Edit: uživatele playlist findera na VK jsem už našel, dokonce má na zdi od 2 uživatelů dotaz se stejným problémem, ale bez odpovědi.
Ahoj teraz skúšam a všetko ok widle mam 10 pro 64bit 22H2

Ahoj, 

já mám win 11 pro x64 22H2. Večer to ještě zkusím na win 10, jestli nebude zakopaný pes tam.

Edit: tak PF opět začal fungovat
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 01-27-2023, 08:18 AM uživatelem vladauf.)



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)