Stalker portal

5 Odpovědi, 6280 Zobrazeno

Aké apky používate na sken Mac iptv ? Ja storm iptv , je niečo lepšie ?
@AVerMe: je to presne tak, ako s playlistami.
Ja to sice nevyuzivam ale mam niekolko MAC adries ktore idu mozno od aprila.
Skor mi vadi to, ze nejde usporiadat tv podla seba a nacitava sa to ako celok.
Ale ako alternativa...OK.
Všetky moje príspevky som napísal bez akejkoľvek podpory z prostriedkov EU.
(10-05-2021, 02:18 AM)AVerMe Napsal(a): Pokud je mi známo, MAC adresy na stalker portal nemají dlouhou životnost. Pokud se MAC adresa objeví na 10 různých fórech je 1OO% jisté, že dotyčný je hned zablokován a streamy jsou několika lidem k ničemu. Jde o to jen to zničit, že?

Prečo by som to mal zdielať po forach , keď niečo najdem nechám si to pre seba aby to vydržalo čo najdlhšie , každý ma možnost si to preskenovať.
(10-05-2021, 09:22 PM)Tanečnik Napsal(a): Skor mi vadi to, ze nejde usporiadat tv podla seba  a nacitava sa to ako celok.
Ale ako alternativa...OK.

Můžeš zkusit StalkerPlayer. Byl tu kdysi odkaz na PRO. verzi ve které jde nastavit aby to načítalo jen vybrané jazyky a dokonce tam je jakáž, takáž editace programů.
Má to ale jeden háček. 
Pokud máš víc profilů s různými zdroji tak třeba na tureckých je česko třeba tsequia jinde najdeš cekoslovaki a podobný zhovadilosti a pokud nastavíš player tak aby ti zobrazoval jen Czech, tak ti nenajde v seznamu nic.
chcem sa spýtať či niekto vie názov Stalker portálu kde sú české VOD filmi a seriáli ????

len názov portálu hladám  ,už som všade pozeral 
napríklad:  

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

ale len anglické a iné krajiny som našiel.
dakujem.
(05-12-2022, 05:18 AM)AVerMe Napsal(a): @Roman2706 ty si myslíš, že ti někdo pošle 6eur za přístup na stalker portal, když ty MAC adresy jsou veřejně dostupný a zadarmo?? Navíc, není zaručeno že linky, který poskytneš budou bez omezení. Čím víc je připojených uživatelů, tím MAC adresa končí. Jen si děláš reklamu na službu, která je přemrštěná.

To si myslí co chceš ja mám přístup k 60 stalker PORTÁLUM připojením až pro 300 lidi a to až do roku 2025 tak si myslím že 6 EU za jedno rázový poplatek je pakatel i kdyby jsi měl zájem se připojit tak napiš kámoška dělá na aru tak tě může připojit ale na přístroje to ti pomůže ??

(05-12-2022, 05:18 AM)AVerMe Napsal(a): @Roman2706 ty si myslíš, že ti někdo pošle 6eur za přístup na stalker portal, když ty MAC adresy jsou veřejně dostupný a zadarmo?? Navíc, není zaručeno že linky, který poskytneš budou bez omezení. Čím víc je připojených uživatelů, tím MAC adresa končí. Jen si děláš reklamu na službu, která je přemrštěná.

uload://NjgpKCkoKSUzzpgkzqMkzqM2KDbOozbOoCkoKTUpMzY1JM6gNs6jNjY2NikzNjg2zqMpJDY1KSQ2NSk2JM6gNjM2MzPOmDMkMzUzKDM2MyMkzqM2KTY1KSgkzqApJTY4KSUzzqMpNSkzNjUpJDbOoDYjNs6eNjUzzp41MzUlKCEoKCg1NSQ1zqMpISkkKCEpKCjOqDMlJDYpJTYjKTMpMykpNs6jKSQ2KDPOnikoKDY2zqA1KCkzMyQoODbOniQ2KSgpISklNjUzzp42zp4zMyk1Jc6Y přístupova adresa na stalker portal přes jednu dobrou apku tak se ukaž jak se tam dostaneš
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 05-23-2022, 01:27 PM uživatelem Roman2706.)



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)